Oferta

Naszą ofertę sprzedaży kierujemy przede wszystkim do osób indywidualnych, ale również mamy propozycje dla firm. W zdecydowanej  większości oferowane przez nas przyczepy są importowane przez naszą firmę, bez udziału pośredników, stąd też ceny oferowanych przyczep są przystępne  
Oferta nasza podzielona została na grupy, do których przynależność zależy od ilości miejsc do spania tzn.:
przyczepy 2-osobowe
przyczepy 3-osobowe
przyczepy 4-osobowe
przyczepy 5-osobowe i ponad
Opis każdej przyczepy zawiera informacje dotyczące roku produkcji, wyposażenia, stanu technicznego oraz ogólnego stanu przyczepy. Jeśli nasz Klient nie znajdzie w ofercie naszej firmy przyczepy spełniającej Jego oczekiwania to, po ustaleniu wszystkich elementów i wymagań , postaramy się w jak najkrótszym czasie sprowadzić przyczepę spełniającą te wymagania. Proponujemy również pomoc w zakupie i sprowadzeniu " kemperów ", czyli samochodów kempingowych. Współpracujemy z firmami, które mają w stałej ofercie około 180 - 200 samochodów kempingowych używanych i lekko uszkodzonych w przedziale rocznikowym 1995 - 2010 oraz około 60 - 70 starszych. Z reguły są to zabudowy wykonane przez renomowane firmy np. Hobby, Knaus, Dethleffs, i osadzone na podwoziu Fiat Ducato (i pochodne ), Ford Transit, Mercedes. Dla amatorów w ofercie bywają także samochody produkcji amerykańskiej.
Naszym Klientom pomagamy (jeśli zachodzi taka potrzeba) w przygotowaniu kompletu dokumentów do zarejestrowania przyczepy lub samochodu tzn. tłumaczenia dokumentów, przeglądy techniczne ( tzw.zerowe), druki PCC - 3.
Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.